Працевлаштування

З нашою допомогою ви знайдете роботу, на яку заслуговуєте. Наші спеціалісти є фахівцями у своїй галузі і у стислі терміни зможуть підібрати для Вас вакансії.

Консалтингове агентство “АБ Консалт” допомагає знайти роботу фахівцівцям сфери продаж, дистрибуції та технічного обслуговування товарів непродовольчої групи (зокрема, автомобільних товарів і автомобільних послуг) в Києві та обласних центрах України. Найчастіше ми заповнюємо наступні вакансії: керівник відділу продаж, керівник СТО, керівник сервісного центру, виконавчий директор, торговий представник, клієнт-менеджер, продавець-консультант, продакт-менеджер, логіст та інші.

Пакет послуг “персональний підбір роботи” забезпечує пошукачеві використання максимальної кількості каналів пошуку відкритих вакансій, істотно економить його особистий час і сприяє максимально швидкому підбору оптимальної на даний час вакансії.

Рекрутери агентства “АБ Консалт” пропонують пошукачам також послуги особистого консультанта по розвитку кар’єри. Подібні консультації дуже поширені в країнах з розвиненими ринками праці. Вони призначені для людей, які прагнуть розпланувати свій трудовий шлях на довгі роки вперед і хочуть, щоб цей прогноз був максимально точним. А лише досвідчені рекрутери можуть об’єктивно оцінити професіоналізм працівника і його реальну вартість, як фахівця, та визначити знання і навики, яких працівнику бракує для рух вгору по кар’єрних сходах. Тестуючи-аналізуючи особисті якості і кар’єрні амбіції пошукача та використовуючи глибокі знання поточної ситуації на ринку праці, рекрутери “АБ Консалт” не лише підбирають прийнятні вакансії, а пропонують варіанти побудови подальшої успішної трудової біографії працівника.

Консалтингове агентство “АБ Консалт” пропонує наступні послуги пошукачам: