Підбір персоналу

Вчасне і точне заповнення вакансій надзвичайно важливе для будь-якої комерційної структури. Консалтингове агентство “АБ Консалт” здійснює якісний підбір висококваліфікованого торгового та виробничого персоналу – від рядових виконавців до менеджерів середньої ланки та вищого керівництва.

Найбільший досвід ми отримали, підбираючи різнопланових фахівців для операторів ринку автомобілів та автомобільних товарів і послуг (спеціалісти по організації продаж автозапчастин до легкових та вантажних іномарок, спеціалісти по організації ремонту легкових та вантажних автомобілів, спеціалісти з продажу автомоблів) та дистрибуції товарів непродовольчої групи (керівники відділу продаж, торгові представники, клієнт-менеджери, продавці-консультанти, продакт-менеджери, логісти).

Якщо на Вашому підприємстві підбором персоналу займаються керівники підрозділів або сам директор – ризикуєте: або довго працювати без потрібних спеціалістів, бо їх шукають дуже повільно; або часто звільняти важливих працівників, бо вони відбирались не так ретельно, як слід; або значну частину часу керівники витрачатимуть на розміщення вакансій, читання резюме і проведення співбесід, не виконуючи своїх основних посадових функцій. В кожному із цих випадків Ваш бізнес втрачає гроші і губить темп розвитку.
Зменшення кількості посадових обов’язків сприяє зростанню фаховості спеціаліста. Тому фаховий рекрутер в підборі персоналу завжди ефективніший і дешевший, ніж керівник підрозділу чи підприємства.

Вартість послуг “АБ Консалт” по підбору персоналу розрахована таким чином, щоб бути вигіднішою, ніж утримання в штаті підприємства менеджера по персоналу. А якість нашого підбору персоналу в переважній більшості випадків вища, ніж у штатного менеджера по персоналу чи, навіть, керівника підприємства.

Консалтингове агентство “АБ Консалт” пропонує наступні послуги роботодавцям: